Katarína Jankeje Futbal

Ďalšie víťazstvo pre futbalistov: Trnavu sme nepustili ani k jednému gólu!

Topoľčianski futbalisti doma nezaváhali. V sobotu ukázali tímu z Trnavy ako sa má hrať. Hosťom dokonca naši chlapci nedovolili ani raz skórovať.

Ilustračný obrázok k článku Ďalšie víťazstvo pre futbalistov: Trnavu sme nepustili ani k jednému gólu!
Zdroj: YouTube.com

Diváci sobotňajšieho zápasu videli jednoznačnú hru takmer počas celého hracieho času. Už v tretej minúte otvoril skóre na 1 : 0 gólom z hry Tomáš Frťala. Hostia mali niekoľko príležitosti na dorovnanie, ani jednu však nevuyžili. Zvýšiť stav sa našim chlapcom podarilo až v druhom polčase, v 81. minúte prekonal brankára hostí Dávid Badinský. O osem minút neskôr esteticky upravil jasné skóre gólom z hry Michal Fridrich. Domáci tak zaslúžene zdodali súpera 3 : 0.

Zverenci trénera Michala Caráneka sú v pribežnom hodnotení na skvelom druhom mieste za Veľkým Meďerom. V sobotu (27. septembra) nás čaká ďalší zápas, chlapci sa predstavia na trávniku Vrbového, ktoré je momentálne až na 13. mieste vo výsledkovej tabuľke.

MFK Topvar Topoľčany – Spartak Trnava – C 3:0 (1:0)

Góly: 3. Frťala, 81. Badinský, 89. Fridrich

Pozrite si zostrih zápasu a vyjadrenie trénera k výkonu vo videu!

Topoľčany - Trnava (C) 3:0