Katarína Jankeje Šport

Zápas prvej ligy v Bardejove topoľčianskych fanúšikov vôbec nepotešil. Domáce mužstvo si poistilo jednoznačné víťazstvo už behom prvej tretiny.

Ilustračný obrázok k článku Debakel v Bardejove: Topoľčianski hokejisti schytali štyri góly počas prvých 16 minút

Hokejisti HC Topoľčany majú za sebou nevydarený zápas v Bardejove. Duel mali od úvodu vo svojich rukách domáci, v 11. minúte už vyhrávali 2:0. Gólová nádielka z hokejok Bardejova pokračovala, v 13. minúte prekonali topoľčianskeho brankára po tretíkrát. Zverenci trénera Miroslava Nemčeka sa na odpoveď nezmohli, naopak Bardejov do prestávky stihol upraviť skóre na 4:0.

Druhá tretina sa niesla vo vyrovnanom tempe, Topoľčany sa dokázali náporu domácich ubrániť, premeniť viaceré šance sa nám však nepodarilo. V záverečnej časti videli diváci gól hneď v úvode, v 44. minúte zvýšil Bardejov už na 5:0. Naši chlapci už do konca hracieho času nedokázali vážnejšie ohroziť bránku súpera, Bardejov tak deklasoval Topoľčany vysoko 5:0.

Na mužstvo Topoľčian v jednom týždni čakajú hneď tri zápasy. Najskôr v stredu 28. októbra na domácom ľade privítajú Trnavu (18.00), v piatok hráči vycestujú do Prešova a týždeň zakončia doma proti Spišskej Novej Vsi v nedeľu 1. novembra (17.30).

Bemaco HC-46 Bardejov – HK Topoľčany 5:0 (4:0, 0:0, 1:0)

Góly: 8. a 11. Mikolášek, 16. a 44. Vaško, 13. Loydl

Môže vás zaujímať:

Topoľčany v piatom kole Slovenského pohára proti Ružomberku: Dátum duelu sa presúva!