Dramatický zápas hokejistov: S Považskou Bystricou rozhodli až nájazdy

Bol to zápas ako hrom! Priaznivci topoľčianskeho hokeja videli poriadne vyrovnané stretnutie.

Ilustračný obrázok k článku Dramatický zápas hokejistov: S Považskou Bystricou rozhodli až nájazdy

Takmer 800 divákov si prišlo v Topoľčanoch pozrieť zápas 38. kole prvej hokejovej ligy. Domáci klub na svojom ľade hostil Považskú Bystricu.

Priebeh duelu bol vyrovnaný. Všetky góly riadneho hracieho času prišli v prostrednom dejstve. Najprv sa za hostí presadil Koleda aby o dve minúty neskôr vyrovnával Pekarčík. Ďalších gólov sme sa už nedočkali. Nariadené predĺženie rozuzlenie neprinieslo a tak prišli na rad samostatné nájazdy. V nich mali viac šťastia hostia, ktorí zásluhou Jurášeka vybojovali o bod viac ako domáci celok.

HC Topoľčany – HK'95 Považská Bystrica 1:2 pp a sn (0:0, 1:1, 0:0 – 0:0, 0:1)

Góly: 38. Pekarčík – 36. Koleda, rozhodujúci nájazd Jurášek. Rozhodovali: Hatala – Babic, Durmis, vylúčení: 6:5, navyše: Danielčak (Považská Bystrica) 10 minút za napadnutie, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 787 divákov