Katarína Jankeje Futbal

Futbalisti v Leviciach nezaváhali: Zo zápasu si odniesli plný počet bodov!

Jedenástym kolom pokračovala cez víkend 3. liga západ. Naši futbalisti sa o body pobili na trávniku Levíc.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti v Leviciach nezaváhali: Zo zápasu si odniesli plný počet bodov!
Zdroj: YouTube.com

Futbalové ligy odohrali cez víkend svoje kolá, naši chlapci sa v nedeľu predstavili na trávniku Levíc. V úvode hry premenili svoju šancu domáci, v 10. minúte otvoril skóre gólom z hry Zorád. Do konca prvého polčasu už druhú presnú strelu diváci nevideli. K zmene prišlo až v 73. minúte, Martin Kutiš gólom z hry dorovnal na 1:1. Obrat v zápase zabezpečili Dávid Badinský a Pavol Baláž, hráči svojimi presnými strelami spečatili výhru Topoľčian nad Levicami 3:1.

Zverenci trénera Michala Caráneka si upevnili skvelé druhé miesto v priebežnom hodnotení. V nedeľu čaká na Žochárov zaujímavý duel. Na domácej pôde privítajú neohrozeného držiteľa prvého miesta – Veľký Meďer.

FK Slovan Levice – MFK Topvar Topoľčany 1:3 (1:0)

Góly: 10. Zorád – 73. Kutiš, 88. Badinský, 90. Baláž