Katarína Jankeje Futbal

Futbalisti v Palárikove nezaváhali: Zo zápasu si odniesli plný počet bodov

Piatym kolom pokračovala cez víkend 3. liga západ. Naši futbalisti sa o body pobili na trávniku Palárikova.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti v Palárikove nezaváhali: Zo zápasu si odniesli plný počet bodov

Futbalové ligy odohrali cez víkend svoje kolá, naši chlapci sa v nedeľu predstavili na trávniku klubu** OTJ Palárikovo**. Šance na oboch stranách zostali počas prvého polčasu nevyužité, do šatní sa tak išlo za stavu 0:0.

Po zmene strán naši chlapci zabrali a zvýšili tlak, kapitán Baláž v 57. minúte gólom z hry otvoril skóre 1:0. Zisk plného počtu bodov zabezpečil Rusinko, keď v 73. minúte zvýšil na 2:0, čím spečatil víťazstvo Topoľčian v Palárikove 2:0.

Topoľčianski futbalisti sa po piatich kolách nachádzajú na 12. mieste v priebežnej tabuľke. Súťaž bude pre našich pokračovať v nedeľu 13. septembra, o 10.30 hod. privítame doma OFC Gabčíkovo.

OTJ Palárikovo – MFK Topvar Topoľčany 0:2 (0:0)

Góly: 57. Baláž, 73. Rusinko