Katarína Jankeje Futbal

Futbalisti zažili v Trnave výprask: Súper nám nedovolil ani gól

Topoľčianski futbalisti majú za sebou nevydarený ligový zápas. Kvalitná Trnava, ktorá momentálne okupuje piatu priečku, nás poriadne vycvičila.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti zažili v Trnave výprask: Súper nám nedovolil ani gól

Tretia liga západ pokračovala svojím siedmym kolom. Futbalisti MFK Topoľčany sa predstavili na trávniku C-mužstva Trnavy. Stretnutie začali lepšie domáci, v 17. minúte gólom z hry otvorili skóre. Aj napriek viacerým šanciam, diváci do prestávky už druhú presnú strelu nevideli.

Po zmene strán sa našim chlapcom nedarilo, ani raz sa im nepodarilo nájsť recept na silnú obranu súpera. Ten naopak dokázal prekonať topoľčianskeho brankára ešte trikrát. Trnava tak jednoznačne zdolala Topoľčany 4:0.

Súťaž bude pre topoľčiansky tím pokračovať cez víkend, futbalisti budú hrať opäť vonku, v nedeľu 27. septembra absolvujú ôsme kolo na trávniku FK Spartak Vráble.

Spartak Trnava ( C ) – MFK Topoľčany 4:0 (1:0)

Góly: 17., 55. Vido, 69. Juházs, 87. Duračka