Katarína Jankeje Futbal

Gabčíkovo si podalo našich futbalistov: Topoľčany vonku bez jediného gólu!

Nepríjemný výsledok čakal na futbalistov Topoľčian v zápase 3. ligy s hosťujúcim Gabčíkovom. Naši hráči nestrelili jediný gól.

Ilustračný obrázok k článku Gabčíkovo si podalo našich futbalistov: Topoľčany vonku bez jediného gólu!
Zdroj: YouTube.com

Zverenci trénera Michala Caránka sa cez víkend predstavili na trávniku Gabčíkova, stretnutie však nedopadlo podľa našich predstáv. Topoľčianski futbalisti podľahli domácim vysoko 4:0. Hrdinom zápasu je Ladislav Szöcs, ktorý dokázal prekonať nášho brankára až trikrát. V prvom polčase vypálil dve presné strely, tretím autorským gólom v 85. minúte len potvrdil výhru Gabčíkova.

Hráčom MFK Topoľčany sa v sobotňajšom stretnutí bohužiaľ nepodarilo premeniť ani jednu z ponúknutých šancí, zostali tak s prekvapivou nulou. Chlapci sa v priebežnom hodnotení nachádzajú na 3. mieste, v sobotu budú hostiť tím TJ ISKRA Borčice, ktorý je momentálne pred nimi na druhej priečke.

TJ Gabčíkovo – MFK Topvar Topoľčany 4:0 (2:0)

Góly: 10. 13. 60 Szöcs, 54 Jurík