Hádzaná

Hádzanári cestovali na palubovku Prešov B: Vybojovali deľbu bodov

Pred reprezentačnou prestávkou vybehli na palubovku aj hráči Topoľčian. V siedmom kole cestovali na pôdu Tatran Prešov B.

Ilustračný obrázok k článku Hádzanári cestovali na palubovku Prešov B: Vybojovali deľbu bodov

Hádzanárska Slovnaft Handball extraliga mala v sobotu na programe zápasy 7. kola. Topoľčianski hádzanári sa predstavili na palubovke súpera. V prvom polčase sa dostali do gólovej straty. V druhom dejstve pozbierali sily a zápas doviedli až na spravodlivú remízu.

Tatran Prešov B – HK Agro Topoľčany 28:28 (17:14)

Najviac gólov: Rečičár 9/4, Šárpataky 6/1, Radčenko a Rešovský po 4 – Jadroň 8/3, Žilinčík 6, Hlinka 5. Rozhodovali: Cibere, Richvalský, vylúčení: 2:3, ČK: Kučer (Topoľčany) po troch vylúčeniach, 7 m hody: 6/5 – 5/3, 158 divákov