Iné športy

Hokejisti s ďalším skalpom: Porazili aj rezervu Nových Zámkov

Topoľčianskym hokejistom sa v novom ročníku prvej ligy darí. Postupne sa šplhajú tabuľkou na vyššie pozície.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti s ďalším skalpom: Porazili aj rezervu Nových Zámkov

Hokejisti domáceho HC Topoľčany do zápasu nevstúpili vôbec dobre. V 5. minúte sa za hostí presadil Novák a o minútu neskôr zvyšoval na 0:2 Matejov.

Topoľčany sa snažili o strelenie kontaktného gólu, no nedarilo sa. Prvý presný zásah domácich prišiel až v 46. minúte, kedy sa presadil Podstavek, ten istý hráč vyrovnal o minútu neskôr (2:2). Zápas na stranu domáci naklonil v 48. minúte Minárik. Na konečných 4:2 pre Topoľčany uzavrel tretím gólom v zápase Podstavek.

HC Topoľčany – HC Nové Zámky B 4:2 (0:2, 0:0, 4:0)

Góly: 46., 47., 60. Podstavek, 48. Minárik – 5. Novák, 6. Matejov. Rozhodovali: Hatala – Jurčiak, P. Tvrdoň, vylúčení: 1:3, navyše: Bystričan 2+2 za hru so zdvihnutou hokejkou, Král (obaja Topoľčany) 10 minút za nešportové správanie, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0