Rastislav Búgel Šport Iné športy

Hokejisti Topoľčian nestačili na HC Detva: Líder súťaže bol nad ich sily

Siedme kolo prvej hokejovej ligy prinieslo zaujímavé zápolenie. Na ľad Topoľčian pricestovali hokejisti HC 07 Orin Detva.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti Topoľčian nestačili na HC Detva: Líder súťaže bol nad ich sily

Hokejová prvá liga mala na programe svoje siedme kolo základnej časti. Hokejisti z nášho mesta hostili na svojom ľade aktuálne vedúci celok HC 07 Orin Detva. Úvod stretnutia bol poriadne vyrovnaný, o čom svedčí otvárací gól Šimuna v šiestej minúte. Favorizovaní hostia však stihli zásluhou Petra vyrovnať (1:1).

Druhé dejstvo už gólovo ovládli hostia. V 28. minúte sa presadil Škvaridlo a v 31. Mačkovič (1:3). Posledný presný zásah v zápase padol z hokejky Škvaridla v samom závere stretnutia.

HC Topoľčany – HC 07 Orin Detva 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Góly: 6. Šimun – 28., 60. Škvaridlo, 11. Petro, 31. Mačkovič. Rozhodovali: Lokšík – Beniač, Vyšný, vylúčení: 4:6, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 510 divákov

Hokejisti HC Topoľčany nestačili na súpera: Vyškolili ich Michalovce

Hokejisti porazili Trnavu: Bodovo sa dotiahli na lídra súťaže!

Smola hokejistov Topoľčian: V Spišskej Novej Vsi nestrelili ani jediný gól

Hokejisti Topoľčian s úspechom: Martinskej rezerve nadelili sedmičku

Víťazstvo hneď v úvode nového ročníka: Hokejisti Topoľčian porazili HK Orange 20

I. hokejová liga štartuje: ROZPIS zápasov HC Topoľčany