Hokejisti Topoľčian nezaváhali: Poradili si s nováčikom z Bratislavy

Hokejová prvá liga pokračovala 13. kolom. V ňom sa stretli hokejisti Topoľčian s tímom HC Osmos Bratislava.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti Topoľčian nezaváhali: Poradili si s nováčikom z Bratislavy

Viac ako 500 divákov si našlo cestu na zápas 13. kola prvej hokejovej ligy na topoľčiansky zimný štadión. Domáci hokejisti hostili nováčika súťaže HC Osmos Bratislava.

V prvom dejstve videli diváci opatrný hokej. Ani jeden tím nechcel pripustiť zaváhanie. Gólu sme sa tak dočkali až v druhej tretine. Skóre otváral v 21. Klučiar a hostia sa dostali do vedenia. V samom závere druhého dejstva hrali Topoľčany presilovú hru o dvoch hráčov, ktorú využil Nitriansky (1:1).

V začiatku tretej tretiny otáčal v prospech Topoľčian Uhnák (2:1). Pozorná hra domácich bola podporená gólom v 56. minúte a Topoľčany tak pred domácim publikom bodovali naplno.

HC Topoľčany – HC Osmos Bratislava 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Góly: 40. Nitriansky, 42. Uhnák, 56. Pätoprstý – 21. Klučiar. Rozhodovali: Vojtek – Mráz, Drblík, vylúčení: 1:4, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 538 divákov