Hokejisti úspešní: Zápas proti Dubnici si pozrelo vyše 1300 divákov!

Topoľčianski priaznivci hokej milujú. Svedčí o tom aj návšteva dohrávky 16. kola I. hokejovej ligy.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti úspešní: Zápas proti Dubnici si pozrelo vyše 1300 divákov!

V závere týždňa mali na programe zápas aj hokejisti HC Topoľčany. Na svojom ľade privítali tím MHK Dubnica nad Váhom. Stalo sa tak počas dohrávky 16. kola.

Topoľčany otvárali skóre už v prvej minúte zásluhou Krála (1:0). Na ďalší gól si 1323 divákov muselo poriadne dlho počkať. Padol až v 41. minúte zásluhou Lašša (2:0). Hostia stihli odpovedať už o tri minúty a stiahli tak stratu na jediný gól. O posledný presný zásah v stretnutí sa postaral v poslednej minúte Minárik a dôležité body tak ostali doma.

HC Topoľčany – MHK Dubnica nad Váhom 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)

Góly: 1. Král, 41. Laššo, 60. Minárik – 44. Burzala. Rozhodovali: J. Konc st. – Frimmel, D. Konc ml., vylúčení: 3:1, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 1323 divákov