Katarína Jankeje Šport

Hokejisti zažili v Senici zlý sen: Takýto výprask nečakal nik!

Hokejové kluby prvej ligy odohrali svoje 42. kolá. Topoľčianski hráči si zmerali sily so Senicou, ktorá nás poslala domov s katastrofálnou prehrou.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti zažili v Senici zlý sen: Takýto výprask nečakal nik!

Topoľčianski hráči tak ľahko nezabudnú na 42. kolo základnej časti. V ňom sa predviedli na ľade Senice, ktorá sa nachádza v priebežnom hodnotení na 6. mieste. Domáci sa chytili zápasu hneď v úvode, v 9. minúte vyhrávali už 2:0. Zmena strán nepriniesla žiaden obrat z našej hry, súper vpálil do našej bránky ďalšie štyri góly, my však ani jeden. Recept na Senicu nenašli chlapci ani v poslednej tretine, domáci pridali do záverečného klaksónu ešte dve presné strely. Topoľčany tak zahanbujúco prehrali v Senici 0:8.

Tím HC Topoľčany sa stále držia na nepostupovom 9. mieste so ziskom 43 bodov. Prvá liga bude pokračovať v piatok, zverenci trénera Svätopluka Kosíka doma privítajú lídra súťaže – Spišskú Novú Ves. Zápas odštartuje o 17.00 hodine ve­čer.

Dukla Senica – HC Topoľčany 8:0 (2:0, 4:0, 2:0)

Góly: 7. Videlka, 9. Kalináč, 25. Kalináč, 32. Jurák, 36. Videlka, 39. Mikolášek, 43. Jurák, 49. Videlka