Hokejistom sa nedarilo: Päťgólová nádielka od silnej Skalice

Topoľčianski hokejisti sa počas 33. kola I. ligy predstavili pred skalickým publikom. Na ľade kvalitného celku sa im nedarilo.

Ilustračný obrázok k článku Hokejistom sa nedarilo: Päťgólová nádielka od silnej Skalice

St. Nicolaus I. hokejová liga mala v stredu na programe zápasy 33. kola. V jednom z nich cestovali hráči Topoľčian na ľad HK Skalica.

Už od úvodu sa viac darilo domácemu celku, keď sa v 12. minúte dostal do vedenia zásluhou Vaškoviča (1:0). Už na dva góly odskočil domáci celok v 22. minúte (2:0). O korekciu priebežného stavu sa postaral o dve minúty neskôr Laššo (2:1), no to bolo zo strany Topoľčian všetko.

Presné zásahy do brány hostí pridal ešte Jurák, Hluch a Vaškovič a Skalica tak na svojom ľade porazila Topoľčany presvedčivo 5:1.

HK Skalica – HC Topoľčany 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

Góly: 12., 59. Vaškovič, 22. Jarolín, 28. Jurák, 48. Hluch – 24. Laššo. Rozhodovali: Mĺkvy – Frimmel, Šefčík, vylúčení: 4:5, navyše: J. Hudec (Topoľčany) 10 minút za nešportové správanie, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 763 divákov