Katarína Jankeje Futbal

Kuriózne VIDEO: Na topoľčianskom trávniku padol takýto neuveriteľný gól!

Diváci duelu medzi domácimi Topoľčanmi a Veľkým Mederom si užili naozaj kuriózny okamih. Pozrite si video, ktorého hrdinom bol napokon hráč súpera.

Ilustračný obrázok k článku Kuriózne VIDEO: Na topoľčianskom trávniku padol takýto neuveriteľný gól!

Topoľčianski futbalisti si na domácom štadióne v rámci 4. kola 3. ligy Západ zmerali sily s kvalitným Veľkým Mederom. V tropických horúčavách naši chlapci iba niekoľkokrát dokázali vážnejšie ohroziť bránu hostí. Skóre sa napokon podarilo otvoriť súperovi, keď v 45. minúte gólom z hry prekonal topoľčianskeho brankára.

Počas zápasu mohli diváci sledovať aj poriadnu kuriozitu. V 48. minúte po našom zákroku nariadil hlavný rozhodca nepriamy kop, pričom sa do brány popri brankárovi postavila takmer celá zostava topoľčianskeho mužstva. Aj napriek tomu sa hosťom podarilo kop premeniť, čím zvýšili na rozdiel dvoch gólov. Topoľčany už do konca hracieho času vážnejšie súpera z Veľkého Medera neohrozili, na domácom trávniku tak prehrali 0:2.

MFK Topoľčany – Veľký Meder 0:2 (0:1)

Góly: 45. Obert, 48. Čtvrtníček