Iné športy

Nepodarený štart v I. lige: HC Topoľčany doma nestačili na Duklu Michalovce

Topoľčianski hokejisti majú za sebou úvodný zápas nového ročníka I. ligy. Na domácom štadióne hostili súpera z Michaloviec.

Ilustračný obrázok k článku Nepodarený štart v I. lige: HC Topoľčany doma nestačili na Duklu Michalovce

Hokejisti HC Topoľčany sa po prestávke predstavili v novom ročníku druhej najvyššej súťaže na Slovensku. Žreb im priniesol prvé kolo na domáci štadión.

Bohužiaľ, športovci z Topoľčian nevynikali produktivitou. Za chrbát hosťujúceho brankára nedostali jediný puk. Naopak, hostia sa ujali vedenia už začiatkom piatej minúty, kedy skóre otváral Ľuboš Fajčák. Na počet striel vyrovnaný zápas však zvládli lepšie hostia. Na 0:2 zvyšoval v ôsmej minúte Daniel Hančák. Posledný presný zásah do siete domácich zaznamenal 15 minút pred koncom Lukáš Hamráček.

HC Topoľčany – HK Dukla Ingema Michalovce 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)

• Góly: 5. Fajčák, 8. Hančák, 45. Hamráček
  • Rozhodovali: Adamec – Jurčiak, P. Tvrdoň
  • Vylúčení: 5:7
  • Presilovky: 0:0
  • Oslabenia: 0:0