Katarína Jankeje Futbal

Prvý zápas v novej sezóne: Futbalisti na domácej pôde zdolali Nemšovú

Nová sezóna III. ligy západ sa rozbehla na plné obrátky. Na domácom trávniku sme sobotu privítali hráčov z klubu FKS Nemšová. Takmer 300 divákov sa tešilo spolu s futbalistami z prvého víťazstva.

Ilustračný obrázok k článku Prvý zápas v novej sezóne: Futbalisti na domácej pôde zdolali Nemšovú
Zdroj: YouTube.com

V sobotu o 17:00 naštartovala nová sezóna III. ligy skupiny západ. Ako prvý súper v skupine nám v žrebe pripadol tím z Nemšovej.

Na domácom štadióne Vojtecha Schotterta si naši chlapci vybojovali prémiové víťazstvo v rámci prvého kola, nad tímom FKS Nemšová vyhrali 2:0. Prvý gól do brány súpera umiestnil v 30. minúte Dávid Badinský. Druhý a zároveň rozhodujúci gól si v 47. minúte vpálil do vlastnej brány hráč Nemšovej, Patrik Schiszler.

Po prvom kole sú tak futbalisti MFK Topoľčany v tabuľke na priebežnom 4. mieste so ziskom troch bodov. Najbližší zápas zverenci trénera Michala Caráneka odohrajú na trávniku OTJ Palárikovo už najbližšiu nedeľu (10.8) o 17:00 hodine.

Zostrih najdôležitejších momentov zápasu nájdete vo videu!