Katarína Jankeje Šport

Štvrtá prehra v rade: Hokejistom to nevyšlo ani v Liptovskom Mikuláši!

Naši hokejisti nezažili radosť z výhry už poriadne dlho. Tentokrát ich zdolali hráči Liptovského Mikuláša.

Ilustračný obrázok k článku Štvrtá prehra v rade: Hokejistom to nevyšlo ani v Liptovskom Mikuláši!

Zverenci trénera Svätopluka Kosíka opäť odišli zo zápasu so smútkom. Štvrtý raz hráči Topoľčian nedokázali prekonať súpera. Liptovský Mikuláš vyhrával už od prvej tretiny, do šatní sa išlo za stavu 2 : 0. Naši chlapci po zvyšok hry strelili do brány iba jediný gól, autorom sa v 31. minúte stal Dobrý. Domáci doklepli výsledok treťou presnou strelou v 55. minúte z hokejky Bartíka. Liptovský Mikuláš vyhral zaslúžene 3 : 1.

Neustále prehry posúvajú našich hokejistov na nízke pozície v priebežnej tabuľke, momentálne sme obsadili až 9. priečku. Ďalšie kolo odohráme opäť vonku, o potrebné body sa chlapci pobijú v Považskej Bystrici tento piatok (3. október).

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC TOPOĽČANY 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Góly: 8. Marcinko (Trochta), 10. Kuric (Školiak, Bartík), 55. Bartík (Školiak) – 31. Dobrý (Záhorský)