Katarína Jankeje Šport

Topoľčanci doma zakopli: Bardejov bol nad naše sily

Prvá liga mala v stredu na programe zápasy tretieho kola. Naši chlapci doma privítali tím z Bardejova.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčanci doma zakopli: Bardejov bol nad naše sily

Tretie kolo topoľčianskym hokejistom vôbec nevyšlo. Síce mali hráči v úvode duelu viacero šancí, skóre otvoril súper v 18. minúte v rámci presilovej hry. Druhá časť zápasu divákov nepotešila, obe mužstvá nedokázali prelomiť obranu súpera. Rozuzlenie priniesla až záverečná tretina.

V 41. minúte Bardejov zvýšil na 2:0, no naši chlapci odpovedali už o dve minúty, čím znížili náskok na rozdiel jedného gólu. Zverencom Miroslava Nemčeka sa už dorovnať nepodarilo, naopak súper stihol do konca hry prekonať nášho brankára ešte dvakrát. Topoľčany tak napokon podľahli na domácom ľade Bardejovu 1:4.

Najbližšie si hráči HC Topoľčany opäť zahrajú doma, v stredu 23. septembra sa pobijú o ligové body s kvalitným Prešovom.

HC Topoľčany – HC 46 Bardejov 1:4 (0:1, 0:0, 1:3)

Góly a asistencie: 43. Nemček (Kluka, Szalay) – 18. Polaček (Linet, Lipták), 41. Šimčák (Baláž, Gmitter), 57. Bednár (Baláž), 58. Kalináč (Solomančak, Mikolášek)