Rastislav Búgel Iné športy Iné športy

Topoľčancom sa doma darilo: Hokejisti deklasovali Michalovce!

Topoľčianski hokejisti majú za sebou ďalšie kolo druhej najvyššej súťaže. Na domácom ľade hostili tím z Michaloviec.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčancom sa doma darilo: Hokejisti deklasovali Michalovce!

Viac ako štyri stovky divákov s vychutnali topoľčiansku jazdu, keď v 10.kole prvej ligy hostili HK Dukla Michalovce. Po opatrnom úvode naši hokejisti vyhrávali jediným gólom z Kudlejovej hokejky v deviatej minúte.

Druhá tretina priniesla hru v podaní domáceho mužstva. Postupne zvyšoval skóre v 26.minúte Nemček a o osem minút už posielal do trojgólového vedenia domáci celok Káčer (3:0).

Posledné dejstvo prinieslo poriadnu gólovú nádielku. Topoľčany premenili až štyri svoje šance, pričom hráčom Michaloviec dovolili skórovať len v jedinom prípade.

HC Topoľčany – HK Dukla Michalovce 7:1 (1:0, 2:0, 4:1)

Góly: 9. Kudlej, 26. Nemček, 34. Káčer, 47. Nemček, 47. F. Šedivý, 51. Kluka, 59. Szalay – 48. Buraľ