Katarína Jankeje Futbal

Topoľčancom sa nepodarilo prekvapiť: Kvalitná Myjava nás nešetrila

Hráči MFK Topoľčany odohrali svoj druhý prípravný duel v rámci zimnej prestávky na pôde kvalitného súpera. Fortunaligista Spartak Myjava nás poslal domov bez jediného gólu.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčancom sa nepodarilo prekvapiť: Kvalitná Myjava nás nešetrila

Zimná futbalová príprava je v plnom prúde. Po domácej výhre nad Kaniankou sa naši hráči predstavili na trávniku Spartak Myjava, účastnika slovenskej Fortuna ligy. Našim chlapcom sa bohužiaľ nepodarilo prekvapiť, už v 18. minute sme prehrávali dvojgólovym rozdielom. Domáci svoj náskok pred odchodom do šatne ešte zvýšili, po prvom polčase vyhrávali 3:0.

Ani druhá 45-minútovka neprieniesla žiadnu zmenu, Myjavčania vpálili do našej brány v 49. minute štvrtý gól, o päť minút neskôr favorit duelu už len esteticky upravil na konečné skóre 5:0. Topoľčiansky klub čaká tretí prípravný zápas v sobotu,o 13.00 h. doma privítajú tím ŠK Slovan Šimonovany.

Spartak Myjava – MFK Topvar Topoľčany 5:0 (3:0)

Góly: 14., 18. a 54. Ferenčič, 41. Vavra, 49. Copk