Katarína Jankeje Futbal

Topoľčianski futbalisti vonku zakopli: Lednické Rovne zobralo plný počet bodov

Hráčom MFK Topoľčany sa nevydaril zápas na trávniku ŠK Lednické Rovne. Jediný gól z našich kopačiek padol až v úplnom závere duelu.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčianski futbalisti vonku zakopli: Lednické Rovne zobralo plný počet bodov

Futbalisti Topoľčian majú za sebou 14. kolo 3. ligy západ, potrebné body sa tentokrát pobili na trávniku ŠK Lednické Rovne. Lepšie vstúpili do zápasu domáci, keď v 12. minúte otvorili skóre (1:0). Diváci už do prestávky ďalšiu presnú strelu nevideli, do šatní sa tak išlo s jednogólovým náskokom pre domácich.

Po zmene strán na trávniku opäť dominoval súper, prekonať nášho brankára sa mu podarilo až v 77. minúte, čím zvýšil už na 2:0. Topoľčanci v záverečných minútach zatlačili domácich, autorom nášho jediného gólu sa stal Róbert Rusnák, keď v 90. minúte upravil výsledné skóre. Lednické Rovne tak nad našimi chlapcami zvíťazilo 2:1.

Futbalistom sa v lige nedarí odlepiť od dňa tabuľky, momentálne sú na poslednom 13. mieste. Najbližšie na Topoľčany čaká Slovenský pohár, v stredu 11. novembra (13.30 hod.) sa na domácom trávniku stretnú s MFK Ružomberok.

ŠK Lednické Rovne – MFK Topoľčany 2:1 (1:0)

Góly: 12. Lipták 77.Chmelík – 90. Rusnák

Môže vás zaujímať:

Na futbale padol gól, aký len tak neuvidíte: Lopta sa dostala k topoľčianskemu hráčovi a sledujte, čo nastalo!

Polakovič má ťažký zápal achilovky: Do dôležitých zápasov Slovenska sa nezapojí

Zdroj: Futbalnet.sk