Katarína Jankeje Futbal

Topoľčianski hráči vonku úspešne: Vrbové sme zdolali najtesnejším rozdielom!

Tretia liga pre našich chlapcov pokračovala 22. kolom. Po slabom výkone v zápase s Púchovom si chlapci napravili chuť ziskom plného počtu bodov.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčianski hráči vonku úspešne: Vrbové sme zdolali najtesnejším rozdielom!

Po poslednom stretnutí, ktoré sa uskutočnilo na našom trávniku, sme si do tabuľky pripísali jeden bod z remízy s Púchovom. Tréner Michal Caránek bol aj napriek tomu jednoznačne nespokojný. Video s vyjadrením topoľčianskeho kouča nájdete v našom článku: Tréner Caránek po domácej remíze: Otrasný výkon, všetci sa môžeme hanbiť!

Šancu na reparát mali chlapci cez sviatky, doma ich privítalo Vrbové, ktoré figuruje na chvoste priebežného hodnotenia. Diváci videli viacero nevyužitých šancí, najmä z dielne domácich. Do prestávky sa ani jednému tímu nepodarilo otvoriť skóre. V druhej časti hry sa situácia opakovala, nakoniec však rozhodol náš Kutiš, ktorý v 79. minúte gólom z hry rozhodol o tesnom víťazstve Topoľčian 1:0 nad mužstvom Vrbové.

Zverenci Michala Caránka sa ziskom troch bodov neposunuli, aj naďalej okupujú piatu priečku. Súťaž bude pokračovať 23. kolom, 11. apríla doma privítame Komárno.

Vrbové – MFK Topoľčany 0:1 (0:0)

Gól: 79. Kutiš

Pozrite si výsledky piatej ligy: Radošina zvalcovala Jacovce, Solčany bez bodu!