Topoľčianski hokejisti majú za sebou predohrávku 25. kola. Cestovali v ňom na ľad tabuľkového suseda.

Ilustračný obrázok k článku Úspešná predohrávka hokejistov: Topoľčany zdolali tabuľkového suseda po nájazdoch

Topoľčianski hokejisti sa v prvej lige snažia dohnať vedúce tímy tabuľky. K zníženiu bodovej straty im pomohla aj predohrávka 25. kola druhej najvyššej slovenskej súťaže.

V nej cestovali hokejisti HC Topoľčany na ľad Dubnice nad Váhom. Vo vyrovnanom zápase sa malo rozhodnúť až v samostatných nájazdoch. V nich premenil ten rozhodujúci hráč topoľčian König a bolo rozhodnuté. Naši hokejisti si tak do ligovej tabuľky pripísali v zápase s tabuľkovým susedom dôležité dva body a priebežne im patrí piata priečka, keď práve na nášho posledného súpera strácajú jediný bod.

MHK Dubnica nad Váhom – HC Topoľčany 3:4 pp a sn (3:0, 0:3, 0:0 – 0:0, 0:1)

Góly: 10. Berák, 18. Kokavec, 10. Jakúbek – 25. Minárik, 33. Bystričan, 37. Novák, rozhodujúci nájazd König. Rozhodovali: Krist – P. Tvrdoň, Drblík, vylúčení: 9:9, navyše: Ďurkech 10 minút za hrubosť – Minárik 10 minút za nešportové správanie, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 824 divákov