Katarína Jankeje Futbal

V poslednom kole Topoľčany nezaváhali: Súpera z Komárna nešetrili

Hráči MFK Topoľčany ukončili jesennú časť sezóny víťazne. Doma jednoznačne porazili Komárno.

Ilustračný obrázok k článku V poslednom kole Topoľčany nezaváhali: Súpera z Komárna nešetrili

Topoľčianskych futbalistov čaká zimná prestávka, v poslednom kole jesennej časti si však napravili chuť z posledných zápasov, keď doma zdolali Komárno.

Úvod duelu mali lepšie v rukách Topoľčanci, už od prvých minút ohrozovali bránu hostí, otvorenie skóre zabezpečil Rajník v 18. minúte. Domáci sa dokázali presadiť v prvom polčase ešte raz, v 44. minúte vpálil presnú strelu poza chrbát brankára Komárna Švajlen. Po zmene strán sa hostia k slovu nedostali, naši chlapci kontrolovali hru na oboch stranách. Na 3:0 zvýšil Rusinko v 83. minúte.

Futbalisti Topoľčian tak mohli poslať Komárno domov s nulou na konte, no v 88. minúte po rohovom kope Rybanský nechtiac odkopol loptu do našej brány, čím upravil konečne skóre zápasu na 3:1.

Topoľčany – Komárno 3:1 (2:0)

Góly: 18. M. Rajník, 44. M. Švajlen, 83. M. Rusinko – 88. vlastný (P. Rybanský)