Katarína Jankeje Futbal

Topoľčianskym futbalistom to konečne začalo sypať. Doma si jednoznačne poradili s Levicami. Paradoxne im pomohla červená karta v našich radoch.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Červená karta chlapcov nabudila, Leviciam vpálili štyri góly!

Tretia liga západ pokračovala cez víkend 28. kolom. Naši chlapci po nevydarenom zápase na pôde Nových Zámkov, privítali doma posledné Levice. Úvod stretnutia bol na oboch stranách vyrovnaný, tímy si dokázali vypracovať viacero šancí, no ani jedna strela nenašla cestu do brány súpera. Zlom prišiel až v 34. minúte, kedy Marek Švajlen dostal červenú kartu.

Nespokojnosť s rozhodnutím rozhodcu neskrývali hráči, ani samotný tréner Michal Caránek, podľa ktorého išlo o sporný verdikt. Chlapcov však nejasný moment nabudil a pred koncom prvej časti rozbehli gólovú jazdu. Kuniš v 42. minúte otvoril skóre na 1:0, po prestávke na rozdiel dvoch gólov zvýšil Poluch. Ďalšie dve presné strely v 66. a 68. minúte si na konto pripísal Remeň. Topoľčany tak zvalcovali Slovan Levice 4:0.

Chlapci sa výhrou posunuli na desiatu priečku, súťaž bude pre nich pokračovať v sobotu 23. mája, o 17.00 hod sa predstavia na trávniku MŠK Veľký Meder.

MFK Topvar Topoľčany – FK Slovan Levice 4:0 (1:0)

Góly: 42. Kutiš, 47. Poluch, 66. 68. Remeň

Hádzanári po druhej výhre len krok od bronzu: Rozhodnúť môžu už v stredu!