Katarína Jankeje Hádzaná

Hádzanári potvrdili skvelú formu: Tím z konca tabuľky Žochári nešetrili!

Po veľkom úspechu v rámci Pohára EHF, sa topoľčianski hádzanári tešia aj z dobre rozbehnutej sezóne v extralige. Na palubovke Martina predviedli typicky úžasnú hru a potvrdili úlohu favorita zápasu.

Ilustračný obrázok k článku Hádzanári potvrdili skvelú formu: Tím z konca tabuľky Žochári nešetrili!
Zdroj: YouTube.com

Šnúru víťazstiev hádzanárov sa nepodarila pretrhnúť poriadne dlho. Ani v Pohári EHF, ani v domácej extralige už niekoľko zápasov nemajú naši chlapci premožiteľa. Na palubovke Martina, posledného tímu z tabuľky potvrdili Žochári úlohu jasného favorita. Do prestávky si naši hráči zabezpečili štvorgólový náskok. Ten sa im podaril v druhom polčase zvýšiť až na rozdiel 8 gólov, domácich tak zdolali vysoko 32:24.

Zverencov trénera Ivana Pompoša čaká poriadna príprava na druhú polovicu základnej časti extraligy a rovnako aj na tretie kolo Pohára EHF. V ňom im žreb vo Viedni prisúdil dlhoročného švajčiarskeho majstra domácej súťaže. Viac o jednotlivých zápasoch sa dozviete v článku: Žreb rozhodol: V Pohári EHF nás čaká deväťnásobný majster zo Švajčiarska!

MHáK Martin – HK AGRO Topoľčany 24:32 (12:16)

Najviac gólov: Buvala 7, Bíro 5/2, Saitz 3 – Ivanycja 6, Briatka a Ďurček po 4, Donoso 4/1. Rozhodovali: Vydra – Gedeon