Dávid Hrdý Samospráva

Akým smerom sa bude uberať rozvoj Topoľčian? Vyjadriť sa môžete aj vy!

Mesto Topoľčany sa pustilo do tvorby ďalšieho plánu na rozvoja nášho mesta. Pri jeho tvorbe majú príležitosť vyjadriť sa aj Topoľčanci prostredníctvom elektronického dotazníka.

Ilustračný obrázok k článku Akým smerom sa bude uberať rozvoj Topoľčian? Vyjadriť sa môžete aj vy!
Zdroj: Dnes24.sk

Plán hospodárskeho a sociálneho rozvoja na roky 2014 – 2020. Taký je názov strategického dokumentu, ktorý bude základným pilierom rozvoja v našom regióne. Zachytené budú v ňom tak slabé stránky nášho regiónu, ako aj naše prednosti. No dôležité je poukázať aj na problémové oblasti, ktoré sú prekážkou k ďalšiemu progresu. K tomu, čo nám v Topoľčanoch chýba, čomu by sa mala venovať väčšia pozornosť a kam by mal smerovať ďalší rozvoj sa môžete vyjadriť aj vy.

Mesto Topoľčany zverejnilo na svojej stránke dotazník rozvrhnutý do rôznych oblastí ako napríklad cestovný ruch, doprava či školstvo. „Vašimi odpoveďami nám pomôžete poukázať na možné problémy a poskytnete nám pohľad na Vaše názory, postrehy a návrhy na zlepšenie hospodárskeho a sociálneho rozvoja mesta. Na základe uvedeného Vás preto v záujme objektívnosti a komplexnosti daného zámeru prosíme o spoluprácu a spoluúčasť na príprave týchto podkladov“, píše sa vo výzve k dotazníku na oficiálnej stránke mesta Topoľčany.

Ak chcete aj vy prispieť k tvorbe ďalšieho plánu rozvoja topoľčianskeho regiónu, zapojte sa do dotazníkového prieskumu, ktorý nájdete TU.

Foto:Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie