Správy

Bojujte s horúčavami: V Topoľčanoch vás osviežia fontány i vodná hmla, FOTO

Horúčavy udreli na územie celého Slovenska a samozrejme nevynechali ani naše mesto. Aké sú možnosti osvieženia v Topoľčanoch?

Ilustračný obrázok k článku Bojujte s horúčavami: V Topoľčanoch vás osviežia fontány i vodná hmla, FOTO
5
Galéria
Zdroj: Facebook Mesto Topoľčany

Od prvého júnového dňa má svoje brány otvorené miestne letné kúpalisko. To je až do letných prázdnin otvorené počas pracovných dní v čase od 13.00 hodiny do 19.00 hodiny. Počas víkendov a sviatkov sa osviežite od 10.00 do 19.00 hodiny.

Počas prázdnin bude kúpalisko otvorené počas pracovných dní v čase od 10.00 do 19.00 a počas víkendov a sviatkov od 9.00 do 19.00 hodiny.

Ako sa však osviežiť, pokiaľ zrovna nemôžete využiť chvíľu oddychu na kúpalisku?

Počas horúčav sa môžete ochladiť aj priamo na ulici. Príjemné osvieženie zabezpečia vodné hmly. „V meste máme fontánku s pitnou vodou, dve veľké vodné pumpy, ktoré ťahajú pitnú vodu priamo zo studne a fontány, kde je ale chemicky ošetrená voda nevhodná na pitie, no počas horúčav sa dá pri nej príjemne schladiť. Upozorňujeme, že fontána je aj nevhodná na kúpanie,“ informuje topoľčianska radnica na facebooku.

Mesto Topoľčany informuje, že sa mu v tomto roku podarilo opraviť aj fontánu pri kultúrnom dome. „S jej sfunkčnením sa potrápili žiaci Strednej odbornej školy techniky a služieb, za čo im aj touto cestou patrí poďakovanie,“ dodáva radnica.

Osvieženie v uliciach Topoľčian
5
Galéria
Zdroj: Facebook Mesto Topoľčany
Zdroj: Dnes24.sk

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie