Katarína Jankeje Futbal

Mužstvo MFK Topoľčany pokračuje v sérií remíz. V predohrávke 15. kola súťaže, podobne ako v poslednom zápase, nedokázali dotiahnuť duel do úspešného konca.

Ilustračný obrázok k článku Ďalšia remíza na konte topoľčianskych hráčov: V predohrávke kola nepadol ani gól

Topoľčianski futbalisti absolvovali na trávniku FC Neded predohrávku 15. kola v rámci 3. ligy Západ. V prvom polčase duelu nepadla ani jedna presná strela, do šatní sa tak išlo za stavu 0:0. Zmena strán gólovú nádielku nepriniesla, aj napriek viacerým šanciam na strane domácich i na strane hostí sa nerozhodný stav do konečného hvizdu nezmenil.

Bezgólové stretnutie bolo bohaté na žlté karty. Rozhodca ich v zápase rozdal až štyri, z toho dve pre topoľčianske mužstvo. V 60. minúte žltú kartu videl Juraj Sipos a o 6 minút neskôr aj náš kapitán Pavol Baláž.

Topoľčianske mužstvo sa po stretnutí nachádza na 13. mieste, súťaž bude pre našich chlapcov pokračovať tradične cez víkend, v nedeľu 20. septembra sa predstavia v Trnave, kde nástupia proti C-mužstvu Spartak Trnava.

FC Neded – MFK Topoľčany 0:0 (0:0)