Katarína Jankeje Samospráva

Detská šmýkalka v katastrofálnom stave: Po upozornení zmizne behom pár dní!

Detské preliezky, šmýkalky, ktoré slúžia už dlhé roky. Mnohé z nich nielen dosluhujú, ale svojim stavom aj ohrozujú bezpečnosť detí.

Ilustračný obrázok k článku Detská šmýkalka v katastrofálnom stave: Po upozornení zmizne behom pár dní!
Zdroj: Dnes24.sk

Nedávno sme boli našou čitateľkou upozornení na katastrofálny stav šmýkalky v rámci detského ihriska na ulici Kpt. Žalmana pri kasárňach. Poškodená časť bola natoľko v devastačnom stave, že pri spustení detí mohlo dôjsť k nepríjemnému úrazu. "Na našom ihrisku sa veľmi dlhú dobu ignoruje detská šmýkalka, ktorá je deravá a detičky si tam môžu odrieť zadoček. Na spodku je komplet prederavená a pod dierou hneď trčí železo,“ informovala nás mladá mamička Ivana.

Kontaktovali sme s touto požiadavkou mesto, behom pár dní by mala byť šmýkalka odstránená. „Na poškodenú šmýkalku na ul. Kpt. Žalmana sme žiadny podnet od občanov nedostali. Okamžite sme boli vec posúdiť a uvedená šmýkala bude demontovaná a objednaná nová. Hneď ako ju dodajú bude aj osadená. Na uvedenom ihrisku majú deti k dispozícii ešte jednu,“ vyjadrila sa Soňa Šrámková, referentka odboru správy majetku a služieb mesta Topoľčany.

Ak máte aj vy tip na problém, spornú situáciu v našom meste, ktorá vám nie je ľahostajná a chcete ju posunúť na riešenie, neváhajte nás kontaktovať na mail: jankeje@global24.sk

Detská šmýkalka v katastrofálnom stave: Po upozornení zmizla behom pár dní!
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie