Katarína Jankeje Hádzaná

Dráma až do úplného konca: Hádzanári rozhodli v posledných minútach!

Nervy až do konca. Takýto priebeh mal zápas našich hádzanárov v Košiciach. Vicemajstri sa riadne potrápili.

Ilustračný obrázok k článku Dráma až do úplného konca: Hádzanári rozhodli v posledných minútach!

Topoľčianski hádzanári sa v stredu predviedli na palubovke súpera, MHK Košice. Druhý zápas v novej sezóne skončil nakoniec pre našich víťazne, veľmi tesne zdolali Košičanov 31:30. Stretnutie začali chlapci dobre, jasne ukázali svoju formu a po prvom polčase sa išlo do šatní za stavu 21:15. Zlom však nastal v momente vylúčenia hráča Michala Meluša, súperi chytili druhý dych a dohnali našich až na 30:30. Autorom rozhodujúceho gólu sa stal v 28. minúte Ivanytsia Liubomyr.

Zverenci Ivana Pompoša si tak odnášajú z Košíc ďalšie extraligové body, pred nimi je však teraz ťažká úloha. Už v piatok odchádzajú do Holandska, kde v rámci Pohára EHF odohrajú zápas (6. 9) s tímom VOLENDAM. Ak ste zvedaví na ďalšie termíny stretnutí, prečítajte si náš článok:Hádzanárov po príprave čaká nabitý program: Začína extraliga i Pohár EHF!