Rôzne Kultúra

Dva dni plné zábavy: V Topoľčanoch si užijeme bohatý Deň detí

Medzinárodný deň detí sa nezadržateľne blíži. Naši najmenší si svoj sviatok môžu užiť na parádnych podujatiach.

Ilustračný obrázok k článku Dva dni plné zábavy: V Topoľčanoch si užijeme bohatý Deň detí
3
Galéria

Medzinárodný deň detí (MDD) si každoročne pripomíname 1. júna. Na Slovensku má taktiež dlhú tradíciu, oslavujeme ho od roku 1952.

Ani tento rok sa v Topoľčanoch nezabudlo na naše ratolesti a zabaviť sa môžu na dvoch zaujímavých akciách.

Všetko odštartuje 31. mája o 15.00 hodine na Námestí M. R. Štefánika. Pripravený je Topoľčiansky deň detí. Podujatie pripravilo Mesto Topoľčany v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom Topoľčany.

A na čo všetko sa môžeme tešiť? O zábavu sa postará kúzelník MagicTristan, tanečný súbor TOSUMA, tanečný súbor Novum a tanečný súbor Karmen. Chýbať nebudú ani tanečné vystúpenia žiačok základných škôl. Od 15.00 hodiny bude na mieste pripravená aj MATTEL zóna.

Pokiaľ by ste zábavy stále nemali dosť, nezúfajte. Už o pár dní neskôr (2. júna) sa všetci stretneme na Margarétke. Aj tam bude pre najmenších pripravený bohatý program na oslavu MDD.

Začiatok podujatia na Margarétke je naplánovaný na 14.00 hodinu.

Aj na tomto mieste sa môžeme tešiť na poriadnu zábavu. Pripravené sú nafukovacie atrakcie a maľovanie na tvár. Opäť sa predstaví kúzelník MagicTristan, ktorý si pre deti pripravil balónovú šou.

Okrem toho si užijeme vozenie na koňoch, kolotoče a vyrábať sa budú aj vlastné odznaky. Ako sľubujú organizátori, to však ani zďaleka nie je všetko.

Foto: ilustračné

Program MDD v Topoľčanoch
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie