Katarína Jankeje Futbal

Futbalisti zdolali Nové Zámky: Úlohu favorita však nezvládli!

Papierovo slabší tím z Nových Zámkov bol našim súperom v rámci víkendového zápasu 3. ligy, ktorý sa odohral na domácom štadióne. Topoľčany sa aj napriek tomu riadne potrápili.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti zdolali Nové Zámky: Úlohu favorita však nezvládli!
Zdroj: YouTube.com

Aj tento víkend sa na našom štadióne odohralo ďalšie kolo 3. ligy, v ktorom sme privítali Nové Zámky, tím z konca priebežnej tabuľky. Vyše 300 divákov počas prvého polčasu nevidelo ani jednu presnú strelu, aj napriek pokusom z oboch strán. Do šatní sa tak išlo s remízou 0 : 0. Rozhodujúci moment celého stretnutia prišiel až v 61. minúte, Marek Švajlen gólom z hry prekonal brankára hostí a upravil na konečné skóre 1 : 0.

Vďaka zisku bodov sa Topoľčany nachádzajú na skvelom druhom mieste v priebežnom hodnotení, hneď za tímom Veľký Meder. O týždeň v nedeľu nás doma uvítajú Levice. Pôjde opäť o papierovo slabšieho súpera, keďže tím z Levíc momentálne figuruje na posledných miestach v tabuľke.

Pozrite si dôležité momenty zo zápasu i vyjadrenie trénera vo videu!

MFK Topvar Topoľčany – FKM Nové Zámky 1:0 (0:0)

Gól: 61. Švajlen

Topoľčany - Nové Zámky 1:0