Futbal
Futbalový Slovnaft Cup si zahrá rekordných 210 klubov: ROZPIS prvých dvoch kôl
Najprestížnejšia pohárová súťaž na Slovensku je tu. Futbalový Slovnaft Cup pozná zloženie úvodných dvoch kôl, v ktorých sa proti sebe postaví 210 klubov.
Slovenský pohár – Slovnaft Cup je najprestížnejšou futbalovou pohárovou súťažou na Slovensku. Úvodný výkop začne už onedlho. Prvé kolo je naplánované na 22. a 23. júla, kolo s poradovým číslom dva sa odohrá 9. augusta.
O súťaž je na Slovensku veľký záujem. Vlani padol rekord v počte účastníkov (205), ktorý je tento rok prekonaný 210 záujemcami. Pozrite si, ktoré dvojice tímov sa medzi sebou pobijú o postup.
1. kolo Slovnaft Cup (22. – 23. júl 2017)
- MŠK Senec – TJ Jakubov
- FC Pata – Galanta
- TJ Kostolné Kračany – Nový Život
- FC Malacky – Závod
- Bešeňov – Šurany
- Dvory nad Žitavou – FKM Nové Zámky
- Kalinkovo – Most pri Bratislave
- Oponice – Topvar Topoľčany
- FK Jablonové – PSČ Pezinok
- Jablonec – Cajla Pezinok
- Veľké Zálužie – Hrušovany
- Šenkvice – Báhoň
- Veľké Kosihy – Sv. Peter
- MŠK Rusovce – Svätý Jur
- Jacovce – Solčany
- ŠK Blava 1928 – Slovan Hlohovec
- Lehnice – Vydrany
- Lozorno – Veľké Leváre
- Horné Saliby – Kolárovo
- NMŠK 1922 – ŠK Tomášov
- Petržalka Akadémia – Lamač
- FK Strečno – Fomat Martin
- FK Rajec – Jednota Bánová
- Zemianské Kostoľany – HN Prievidza
- ŠK Čierne – FK Čadca
- Slovan Rudinská – Krásno nad Kysucou
- OŠK Podolie – Spartak Myjava
- ŠK Kmeťovo – Veľké Ludince
- ŠK Nevidzany – Lok. Kozárovce
- Prečín – Domaniža
- Veľká Hradná – Trenčianské Teplice
- Fatran Varín – OŠK Teplička nad Váhom
- FK Predmier – MFK Bytča
- Veľké Kostoľany – OFK Malženice
- TJ Plevník Drienové – Trenč. Stankovce
- Slovan Skalité – Kysucké Nové Mesto
- TJ Salka – Slovan Šahy
- MŠK Považská Bystrica – Častkovce
- VTJ Raj.Teplice – Baník Stráňavy
- ŠK Belá – Terchová
- Partizán Cígel – Šimonovany
- Višňové – Rosina
- Jednota Málinec – Sklotatran Poltár
- Selce – Šalková
- FK 09 Bacúch – Medzibrod
- LM Palúdzka – Závažná Poruba
- Sokol Zubrohlavá – Oravské Veselé
- OŠK Bešeňová – Belá Dulice
- ŠK Prameň Kováčová – Jupie Podlavice
- FK Jesenské – Tornaľa
- Spartak Vysoká n. Kysucou – Makov
- FK Nižná – ŠK Tvrdošín
- Liptovské Sliače – Liptovská Štiavnica
- Iskra Hnúšťa – MŠK Tisovec
- Strojár Krupina – Pliešovce
- Príbelce – Slovenské Ďarmoty
- Santrio Láza – Novohrad Lučenec
- Oravská Poruba – Slovan Žabokreky
- Ladomerská Vieska – Diviaky
- Oravan Oravská Jasenica – Námestovo
- Slávia TU Košice – Medzev
- Jasenov – Ptičie
- Gemerská Hôrka – Rožňava
- Perín – Vyšné Opátske
- Veľká Ida – Kechnec
- Čirč – Odeva Lipany
- Košická Nová Ves – FK Čaňa
- Pavlovce nad Úhom – Nacina Ves
- Poproč – Krásnohorské Podhradie
- Olcnava – Hranovnica
- Ulič – Snina
- Kluknava – Krompachy
- Župčany – Šarišské Michaľany
- Levoča – Spišské Podhradie
- Borša – Geča
- Veľká Lomnica – Spišská Belá
- Streda nad Bodrogom – Kalša
- Parchovany – Vranov n. Topľou
- Kamenica nad Cirochou – FK Humenné
- Nálepkovo – Harichovce
- Gerlachov – Svidník
Mohlo by vás zaujímať
V II. hokejovej lige aj dvaja zahraniční účastníci: Sezóna s maďarským a poľským tímom
Mohlo by vás zaujímať
Famózny Košičan Vaško: Triumf vo všetkých disciplínach 2. kola Svetového pohára!
Mohlo by vás zaujímať
Po štarte na maratóne mieru je obrovský dopyt: Záujemcovia by sa mali poponáhľať
2. kolo Slovnaft Cup (9. august 2017)
- MŠK Senec / TJ Jakubov – FC Pata / Galanta
- TJ Kostolné Kračany / Nový Život – Zvolen
- FC Malacky / Závod – Bešeňov / Šurany
- Dvory nad Žitavou / FKM Nové Zámky – Slovan Bratislava
- Kalinkovo / Most pri Bratislave – Oponice / Topvar Topoľčany
- FC Rohožník – MFK Skalica
- FK Rača Bratislava – FK Jablonové / PSČ Pezinok
- Jablonec / Cajla Pezinok – Veľké Zálužie / Hrušovany
- Šenkvice / Báhoň – Lok. Devínska N. V.
- Ivanka pri Dunaji – DAC Dun. Streda
- Veľké Kosihy / Sv. Peter – MŠK Rusovce / Svätý Jur
- Jacovce / Solčany – FC Spartak Trnava
- Blava 1928 / Slovan Hlohovec – Lehnice / Vydrany
- Lozorno / Veľké Leváre – FK Pohronie
- Horné Saliby / Kolárovo – Dunajská Lužná
- NMŠK 1922 / ŠK Tomášov – Petržalka Akadémia / Lamač
- FK Strečno / Fomat Martin – FK Rajec / Jednota Bánová
- Zemianské Kostoľany / HN Prievidza – KFC Komárno
- MŠK Púchov – ŠK Čierne / FK Čadca
- Slovan Rudinská / Krásno n.K. – OŠK Podolie / Spartak Myjava
- ŠK Kmeťovo / Veľké Ludince – ŠK Nevidzany / Lok. Kozárovce
- Prečín / Domaniža – FK Inter Bratislava
- Veľká Hradná / Trenčianské Teplice – Fatran Varín / OŠK Teplička n.V.
- FK Predmier / MFK Bytča – FC Nitra
- Veľké Kostoľany / OFK Malženice – TJ Plevník Drienové / Trenč. Stankovce
- Slovan Skalité / Kysucké N. M. – ŠKF Sereď
- TJ Salka / Slovan Šahy – Iskra Borčice
- MŠK Považská Bystrica / Častkovce – FC ŠTK 1914 Šamorín
- VTJ Rajecké Teplice / Baník Stráňavy – MFK Dubnica nad Váhom
- ŠK Belá / Terchová – Tatran Prešov
- Partizán Cígel / Šimonovany – Višňové / Rosina
- Kovo Beluša – FC ViOn Zlaté Moravce
- Jednota Málinec / Sklotatran Poltár – Selce / Šalková
- FK 09 Bacúch / Medzibrod – Zemplín Michalovce
- LM Palúdzka / Závažná Poruba – Sokol Zubrohlavá / Oravské Veselé
- OŠK Dobrá Niva – MŠK Žilina
- OŠK Bešeňová / Belá Dulice – ŠK Prameň Kováčová / Jupie Podlavice
- FK Jesenské / Tornaľa – TJ Lovča
- Spartak Vysoká n.Kysucou / Makov – FK Nižná / ŠK Tvrdošín
- FK Buzitka – FK Poprad
- FC 98 Hajnáčka – Liptovské Sliače / Liptovská Štiavnica
- Iskra Hnúšťa / MŠK Tisovec – MFK Tatran Liptovský Mikuláš
- ŠKM Liptovský Hrádok – Strojár Krupina / Pliešovce
- Tatran Chlebnice – AS Trenčín
- Baník Štiavnické Bane – OŠK Sása
- Príbelce / Slovenské Ďarmoty – Santrio Láza / Novohrad Lučenec
- Oravská Poruba / Slovan Žabokreky – Ladomerská Vieska / Diviaky
- Oravan Oravská Jasenica / Námestovo – FC VSS Košice
- Slávia TU Košice / Medzev – Jasenov / Ptičie
- Gemerská Hôrka / Rožňava – FK Senica
- Fintice – Perín / Vyšné Opátske
- Veľká Ida / Kechnec – Partizán Bardejov
- Čirč / Odeva Lipany – Košická Nová Ves / FK Čaňa
- Demjata – Slavoj Trebišov
- Pavlovce nad Úhom / Nacina Ves – Poproč / Krásnohorské Podhradie
- Olcnava / Hranovnica – Ulič / Snina
- BNV – Kluknava / Krompachy
- Župčany / Šarišské Michaľany – Lokomotíva Košice
- Levoča / Spišská Podhradie – Borša / Geča
- Veľká Lomnica / Spišská Belá – MFK Ružomberok
- Streda nad Bodrogom / Kalša – Parchovany / Vranov n. Topľou
- Kamenica nad Cirochou / FK Humenné – Podbrezová
- Nálepkovo / Harichovce – Ždaňa
- Gerlachov / Svidník – Noves Spišská Nová Ves
Foto: ilustračné
Zdroj: Dnes24.sk