Hádzaná

Hádzanári so skvelým obratom: Doma vyhrali najtesnejším rozdielom, VIDEO

Topoľčianski hádzanári potešili všetkých svojich priaznivcov. Na domácej palubovke ukoristili plný bodový zisk.

Ilustračný obrázok k článku Hádzanári so skvelým obratom: Doma vyhrali najtesnejším rozdielom, VIDEO
Zdroj: YouTube.com

Hádzanárska extraliga mužov pokračovala zápasmi 9. kola skupiny o 1. – 6. miesto. HK Agro Topoľčany privítal na domáej pôde súpera z MŠK Považská Bystrica.

Úvodné dejstvo našim športovcom nevyšlo podľa predstáv. Hostia sa ujali vedenia, ktoré na konci polčasu značilo rozdiel troch gólov (10:13). Ešte jedenásť minút pred koncom mali hostia zápas vo vlastných rukách. Posledné minúty však znamenali obrat v podaní domácich hádzanárov.

Po najtesnejšom možnom výsledku, rozdielom jediného gólu, si Topoľčany pripísali dôležité body a práve na druhú Považskú Bystricu majú aktuálne v tabuľke dvojbodové manko.

HK Agro Topoľčany – MŠK Považská Bystrica 27:26 (10:13)

Najviac gólov: Cigáň 7, Briatka 6/2, Ivanycia a Kučer po 3 – Macháč 10, Chudoba a Vallo po 5/1. Rozhodovali: Budzák, Záhradník, vylúčení: 4:5, 7 m hody: 3/2 – 2/2, 380 divákov