Rastislav Búgel Hádzaná

Hádzanári Topoľčian úspešní: Z Pezinka si nesú plný bodový zisk + TABUĽKA

Topoľčianski hádzanári úradovali. V 8. kole extraligy vyhrali v Pezinku.

Ilustračný obrázok k článku Hádzanári Topoľčian úspešní: Z Pezinka si nesú plný bodový zisk + TABUĽKA

Topoľčiansky hádzanársky klub HK Agro Topoľčany cestoval počas 8. kola najvyššej mužskej súťaže na Slovensku na palubovku posledného celku tabuľky – ŠHK Agrokarpaty Pezinok. Zápas bol plne v rukách topoľčianskych športovcov.

Postupne si vypracovali náskok, ktorý udržali až do polčasovej prestávky (10:16). V ďalšom priebehu zápasu dokázali hostia svoju nadvládu potvrdiť. Topoľčany sa napokon tešili z plného bodového zisku za stavu 21:35 pohľadom domáceho Pezinka.

ŠHK Agrokarpaty Pezinok – HK Agro Topoľčany 21:35 (10:16)

Najviac gólov: Kellner 7, Baďura 4/2, Hyross 4 – Urban 13/3, Halo 6, Miženko, Žilinčík po 4, vylúčení: 8:7, ČK: Féder (Pezinok) po troch vylúčeniach, 7 m hody: 3/2 – 3/3, 50 divákov.