Hádzaná

Hádzanári úspešní: Sportu Hlohovec zdolali o 11 gólov

Hádzanári domáceho HC Agro Topoľčany vyhrali v piatkovom zápase 6. kola Slovnaft Handball extraligy nad HC Sporta Hlohovec 35:24.

Ilustračný obrázok k článku Hádzanári úspešní: Sportu Hlohovec zdolali o 11 gólov

Topoľčianski hádzanári hostili v piatok na domácom štadióne hráčov HC Sporta Hlohovec. V šiestom kole prišla radosť Topoľčancov. Už v prvom polčase si vybojovali 7-bodový náskok, ktorý v druhom polčase nielen že nestratili, ale dokázali skóre ešte navýšiť. Po plnom bodovom zisku tak topoľčianski hádzanári okupujú tretiu priečku extraligovej tabuľky.

HC Agro Topoľčany – HC Sporta Hlohovec 35:24 (19:12)

Najviac gólov: Cigáň 8/3, Kucher 7, Hlinka, Žilinčík po 6 – Laho, Hajko po 4, Zaťko 3/1, Takáč, Rakús po 3. Rozhodovali: Cipov, Klus, vylúčení: 3:6, ČK: Laho (Hlohovec), 7 m hody: 3/3 – 1/1, 310 divákov