HC Topoľčany s jedným bodom: V Bratislave hokejisti prehrali po predĺžení

St. Nicolaus 1. Hokejová liga mala na programe zápasy 40. kola. Hokejisti Topoľčian vycestovali na ľad do hlavného mesta.

Ilustračný obrázok k článku HC Topoľčany s jedným bodom: V Bratislave hokejisti prehrali po predĺžení

Topoľčianski hokejisti sa v 40. kole druhej najvyššej súťaže predstavili na ľade húževnatého súpera. V závere základnej časti sa počíta každý jeden bod. „Súboje pred play off sa vyostrujú. Dôkazom toho bol aj dnešný zápas proti HC Osmos Bratislava. Víťaza prinieslo až predĺženie. Bratislava si zabezpečila zisk dvoch bodov osem sekúnd pred koncom predĺženia,“ informuje klub HC Topoľčany na svojom účte na sociálnej sieti Facebook.

HC Osmos Bratislava – HC Topoľčany 4:3pp (2:2, 1:1, 0:0 – 1:0)

Góly: 6. Valjent (Smolka), 15. Pavešic, 38. Smolka (Ondris, Trudman), 65. Danišovský (Smolka) – 8. Klenko (Šťastný), 8. Podstavek (Tomčák), 29. Kováčik (Tomčák, Kalináč). Strely: 33:43. Vylúčenia: 7:5 na 2 min. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Mĺkvy, Jonák – Jedlička, Beniač. Diváci: 255

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Bratislava: Lakosil – Juriga, Valjent, Čech, Vyskoč, Ficel, Pavešic – Musliu, Prokop, Danišovský – Rzavský, Pék, Trudman – Klučiar, Smolka, Ondris – Mucha, Bednarič, Šalka

Topoľčany: Halo – Ďurčo, Král, Kováčik, Hrudík, Bystričan, Hřebíček, Bulák, Nemček – Podstavek, Tomčák, Tábi – Kluka, Kalináč, Uhnák – Šimonič, Šťastný, Pekarčík – Gergel, Klenko, Bečka