Katarína Jankeje Práca

Hľadáte si nové zamestnanie? Vyberte si z desiatok aktuálnych ponúk priamo na Burze práce

Nájsť si prácu je v dnešnej dobe často problém. V stredu budete mať k dispozícií množstvo aktuálnych pracovných ponúk pod jednou strechou.

Ilustračný obrázok k článku Hľadáte si nové zamestnanie? Vyberte si z desiatok aktuálnych ponúk priamo na Burze práce
Zdroj: TASR

Chcete si nájsť nové zamestnanie? V stredu 28. októbra nemusíte za zaujímavými ponukami z regiónu vôbec ďaleko, čaká nás totiž Burzu práce a informácií, ktorá prebehne od 8.30 hod. do 14.00 hod. popoludní v Dome kultúry.

"Burza práce a informácií je zameraná na poskytovanie informácií o možnostiach regionálneho trhu práce (ponuka voľných pracovných miest zúčastnených zamestnávateľov) a prezentácii študijných a učebných odborov jednotlivých škôl a zamestnávateľov v oblasti odborného vzdelávania,“ informovala nás Janka Krahulíková, riaditeľka Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Topoľčanoch.

V priestoroch Domu kultúry sa v stredu môžete stretnúť so zástupcami stredných odborných škôl z okresu Topoľčany, Nitra, Bratislava, Piešťany, Trenčín, či z okresov Bánovce nad Bebravou, Hodruša – Hámre, alebo Banská Štiavnica. Takisto sa môžete tešiť na množstvo zamestnávateľov z okresu Topoľčany so zameraním na strojársku výrobu, nábytkársku výrobu či odevníctvo a potravinárstvo.

Môže vás zaujímať:

Hľadáte si v Topoľčanoch prácu? Dostaňte sa jedným klikom k ponukám z nášho mesta a okolia

TOP 15 najväčších zamestnávateľov v topoľčianskom okrese: Tipnete si poradie?

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie