Hokejisti nestačili na Skalicu: Domácu prehru si pozrelo takmer 2000 divákov, VIDEO

Pred Vianocami sme si mohli pozrieť aj 31. kolo St. Nicolaus 1. Hokejovej ligy. Topoľčany hostili náročného súpera.

Zdroj: Facebook

Topoľčany počas 31. kola I. hokejovej ligy privítali súpera zo Skalice. Zápas si prišiel pozrieť aj Miroslav Šatan.

Topoľčany prevzali iniciatívu od úvodu stretnutia, no gól nepadol. Boli to práve hostia, ktorým sa podarilo otvoriť stav zápasu a to dokonca vo vlastnom oslabení (0:1).

V 27. minúte sa domáce tribúny radovali po presnom zásahu Kalináča (1:1). Radosť však netrvala dlho, Skalica odpovedala gólom Hujsu (1:2). Do konca tretiny vyrovnával Dvonč (2:2).

V poslednom dejstve pridal tretí zásah hostí Mowrey (2:3) V samom závere skúsili Topoľčany vabank hru bez brankára, no hostia boli nekompromisní (2:4).

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

HC Topoľčany – HK Skalica 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)

Góly: 27. Kalináč (Kováčik, Hřebíček), 37. Dvonč (Kalináč, Kováčik) – 15. Štumpf (Jurák), 33. Hujsa (Okoličány), 42. Mowrey (Pač), 60. Vaškovič. Strely: 30:33. Vylúčenia: 4:6 na 2 min., navyše Janík a Tomčák 5+DKZ za bitku, Hruška DKZ za bitku. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:1. Rozhodovali: Mĺkvy – Kovalík, Maškulka. Diváci: 1934.

Topoľčany: Halo – Ďurčo, Král, Kováčik, Hrudík, Hruška, Bystričan, Hrebíček, Šťastný – Podstavek, Laššo, Tábi – Kluka, Kalináč, Dvonč – Tomčák, Uhnák, Bečka – Gergel, Klenko, Pekarčík.

Skalica: Romančík – Janík, Škápik, Pač, Sloboda, Straka, Grman, Kotzman P, Trávniček – Okoličány, Hujsa, Vaškovič – Štumpf, Mowrey, Jurák – Janáč, Jaša, Kotzman A – Trnka, Dufek, Kniazev