Hokejisti nezaváhali: Vo vloženom zápase rozstrieľali slovenskú osemnástku

Topoľčianski hokejisti majú za sebou ďalší úspešný zápas. V utorok 5. januára si poradili s mladíkmi z projektu SR 18.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti nezaváhali: Vo vloženom zápase rozstrieľali slovenskú osemnástku
Zdroj: Rastislav Búgel

Hokejisti Topoľčian zvíťazili v utorkovom vloženom zápase druhej najvyššej slovenskej súťaže nad slovenskou reprezentáciou do 18 rokov vysoko 8:0.

Hostia sa dostali do vedenia už počas prvého dejstva. V 15. minúte otváral skóre Bečka, o minútu pridal presný zásah aj Hvizdoš a minútu pred koncom prvej dvadsaťminútovky zvyšoval na rozdiel troch gólov Kluka.

V prostrednom dejstve sa presadil dvoma gólmi Kalináč a bolo prakticky rozhodnuté. Topoľčany však s aktívnou hrou neprestali a vďaka Bečkovi a dvojgólovému Vargovi sa tešili z pohodlného víťazstva.

Vložený zápas SHL

SR 18 – HC Topoľčany 0:8 (0:3, 0:2, 0:3)

Góly: 15. Bečka, 16. Hvizdoš, 19. Kluka, 31. Kalináč, 37. Kalináč, 46. Bečka, 48. Varga, 51. Varga.

Rozhodovali: Adamec, Valko – Lesay, Rehák, vylúčení: 7:8 na 2 min, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.