Hokejisti opäť úspešní: Na domácom ľade porazili Spišskú Novú Ves

Slovenská hokejová liga mala na programe zápasy 21. kola. Do Topoľčian pricestovali hráči zo Spišskej Novej Vsi.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti opäť úspešní: Na domácom ľade porazili Spišskú Novú Ves
Zdroj: M.T., HC Topoľčany

Hokejisti Topoľčian vyhrali v 21. kole SHL nad Spiškou Novou Vsou 3:1.

Do zápasu sa lepšie dostali hostia. V 9. minúte skóroval Köver (0:1). Topoľčany našli odpoveď v podobe gólu z hokejky Kluku (1:1).

„Prostredná tretina zostala bez gólu. Žiaľ,nepodarila sa nám využiť ani jedna z početných presilových hier. Posledná tretina bola tvrdým bojom. Napokon v 52. minúte zmenil stav hry na 2:1 Martin Hřebíček (asistencia Tomčák, Miklík),“ informuje HC Topoľčany na svojom webe.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Hrdinom zápasu sa napokon stal Kluka, ktorý druhým gólom v zápase niekoľko sekúnd pred koncom zvyšoval na 3:1.

HC Topoľčany – HK Spišská Nová Ves 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Góly: 14. Kluka (Miklík, Tomčák), 52. Hřebíček (Tomčák, Miklík), 60. Kluka (Miklík) – 9. Köver (Vartovník). Rozhodovali: Lesay – J. Konc, Knižka, vylúčení: 2:8 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 1862 divákov