Hokejisti porazili aj Brezno: Premožiteľa nenašili už v piatich zápasoch, FOTO

HC Topoľčany pokračuje na víťaznej vlne. Ich úspešná séria sa natiahla na päť zápasov.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti porazili aj Brezno: Premožiteľa nenašili už v piatich zápasoch, FOTO
9
Zdroj: THOMAS BARTOS , HC Topoľčany

Topoľčany začali nový ročník zápasom tretieho kola. V ňom porazili HK Gladiators Trnava vysoko 5:0. V závere septembra cestovali na ľad do Žiliny, kde po dvoch góloch Ručkaya a po jednom presnom zásahu Kováča a Bečka vyhrali 4:2.

Následne doma hostili Dubnicu, s ktorou si poradili hladko 4:0. V 6. kole cestovali na ľad Modré krídla Slovan. Nováčikovi nič nedarovali. Strelili sedem gólov a neinkasovali ani raz.

Počas siedmeho kola sa Topoľčany predstavili domácemu publiku. Privítali HK Brezno.

Topoľčanci opäť ukázali absolútnu dominanciu.

Prečítajte si tiež

V prvej tretine domáci dvíhali ruky nad hlavu, keď sa v piatej minúte presadil Čaládi (1:0). V prostrednej časti hry priniesli pokoj na topoľčianske hokejky dva góly Nováka (3:0).

V záverečnom dejstve sa Topoľčany tešili ešte z dvoch presných zásahov. Presadil sa Tomčák (4:0) a bodku za zápasom dal v 56. minúte nováčik v drese Topoľčian Legalin.

Hokejisti HC Topoľčany tak vyhrali 5:0 a pripísali si piate víťazstvo v rade.

HC Topoľčany – HK Brezno 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

Góly: 5. Čaládi (Ručkay, Novák), 26. Novák (Čaládi), 40. Novák (Tomčák, Ručkay), 44. Tomčák (Legalin, Novák), 56. Legalin (Gubo, Tomčák).

Rozhodovali: Vido – Kováčik, Wolf, vylúčení: 5:5, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0, 287 divákov

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.