Hokejisti s ďalším dôležitým víťazstvom: Uspeli aj na ľade Levíc

Topoľčianski hokejisti majú za sebou ďalší zo série úspešných zápasov.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti s ďalším dôležitým víťazstvom: Uspeli aj na ľade Levíc
Zdroj: THOMAS BARTOS

V závere pracovného týždňa sa hokejisti HC Topoľčany predstavili na ľade v Leviciach. Do zápasu sa lepšie dostali domáci hráči, keď sa v šiestej minúte presadil Suľovský. Topoľčany vyrovnali ešte počas prvej tretiny. O presný zásah sa postaral Šimun (1:1).

V prostrednej časti hry sa presadil Nemček a Varga a Topoľčany viedli rozdielom dvoch gólov. Levice však ešte stihli korigovať zásluhou Washkuraka (2:3). Krátko po zmene strán sa hostia opäť dostali do dvojgólového vedenia. Levice ešte v 57. minúte znížili na rozdiel jediného gólu, no vyrovnať už nedokázali.

Hokejisti HK Autorácz Levice prehrali v piatkovom zápase 18. kola SHL s HC Topoľčany 3:4.

Po víťazstve nad Levicami sú Topoľčany priebežne na tretej priečke so ziskom 32 bodov. Na druhý Martin strácajú dva body, no Topoľčany majú za sebou o zápas menej.

HK Autorácz Levice – HC Topoľčany 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

Góly: 6. Suľovský (Ri. Huna), 37. Washkurak (Bertuzzi), 57. Saliji (Svitana, Washkurak) – 16. Šimun (Kluka, Lušňák), 34. Nemček (Lušňák, Malý), 35. Varga (Bulák, Halo), 41. Varga (Jurák, Novák).

Rozhodovali: Lesay, Mĺkvy – Ševčík, Valo, vylúčení: 3:4, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.