Hokejisti s jedným bodom: V Spišskej prehrali gólom v predĺžení

Topoľčianski hokejisti majú za sebou ďalší ligový zápas. Vycestovali na ľad do Spišskej Novej Vsi.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti s jedným bodom: V Spišskej prehrali gólom v predĺžení
Zdroj: THOMAS BARTOS

„Jeden z dvojice ťahákov tridsiateho tretieho kola Slovenskej hokejovej ligy dopadol lepšie pre domácich hráčov Spišskej Novej Vsi, ktorí vďaka víťazstvu za dva body po predĺžení nestratili kontakt s druhým Martinom. Takticky zviazané predstavenie z oboch strán sa nerozhodlo v riadnej hracej dobe. Pár sekúnd pred koncom predĺženia, keď sa už zdalo, že tréneri chystajú súpis hráčov na samostatné nájazdy, sa presadil kanadský obranca Drydn Dow. Zámorský bek bol pri oboch góloch „Novejši“, čím potvrdil svoju stúpajúcu formu, veď z posledných siedmich zápasov vyšiel bez zisku kanadského bodu iba jediný raz," informuje Slovenský zväz ľadového hokeja.

Hokejisti HK Spišská Nová Ves vyhrali v stredajšom zápase 33. kola SHL nad HC Topoľčany 2:1 po predĺžení.

HK Spišská Nová Ves – HC Topoľčany 2:1 pp (0:0, 1:1, 0:0 – 1:0)

Góly: 38. Džugan (Giľák, Dow), 65. Dow (Černý, Giľák) – 33. Tomčák (Pätoprstý, Jurák).

Rozhodovali: Jobbágy, Smrek – Knižka, Wolf, vylúčení: 3:2, navyše: Rapáč 10 minút za nešportové správanie sa – Bečka 10 minút za vrazenie na mantinel, presilovky a oslabenia: 0:0

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.