Iné športy

Hokejisti sa rozlúčia so sezónou: Na námestí sa s nimi môžete odfotiť a získať podpis

Zdá sa vám, že by bolo vhodné podporiť našich hokejistov ešte raz? Budete mať jedinečnú príležitosť.

Zdroj: Facebook

Hokejisti Topoľčian už môžu oddychovať. V základnej časti I. ligy obsadili fantastické štvrté miesto, keď len o dva body zaostali za druhým HK Martin.

V štvrťfinále si naši hokejisti poradili s neobľúbenou Skalicou. Čo čert nechcel, v bojoch o finále sa Topoľčany stretli s víťazom základnej časti. Michalovce boli napokon nad ich sily a tak sa sezóna po piatich semifinálových zápasoch pre HC Topoľčany skončila.

Obrovský záujem o hokej v našom meste je badateľný. Veď len na dva domáce zápasy semifinále si našlo cestu dovedna takmer 7000 divákov!

Poďakovať za vydarenú sezónu však budeme chlapcom môcť ešte raz. Rozlúčka so sezónou a ďakovačka našim hokejistom je na programe v piatok 22. februára o 16.00 hodine v stane na námestí M.R. Štefánika.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

„Máte príležitosť osobne sa stretnúť s našimi hráčmi, poďakovať im za fantastickú sezónu, spýtať sa, čo Vás zaujíma, získať podpisy a foto s obľúbeným hráčom! Chalani, dokázali ste tak spojiť a zomknúť Topoľčany, ako sme to v našom meste už dávno nezažili,“ informuje klub HC Topoľčany na svojom Facebooku.

Foto: ilustračné

HC Topoľčany
25
Galéria
Zdroj: M.T., HC Topoľčany
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie