Šport Iné športy

Hokejisti sa so súperom nebabrali: Topoľčany rozložili béčko Martina

Topoľčianskym hokejistom sa vydaril ďalší zápas v I. lige. Na domácom ľade hostili tím z Martina.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti sa so súperom nebabrali: Topoľčany rozložili béčko Martina

Takmer 500 divákov si prišlo na topoľčiansky zimný štadión pozrieť zápas 21.kola. Topoľčany mali hernú prevahu od prvého momentu, no na gól sa načakali až do 19.minúty, kedy Hegyi využil presilovú hru. V tej istej minúte sa ešte po skvelej práci útočnej formácie presadil Kluka (2:0).

Trojgólové vedenie zabezpečil pre Topoľčany v 21.minúte Pekarčík. Hostia však ešte zbrane nezložili a znížili zásluhou Čipkala (3:1).

V poslednej tretine už bol zápas plne v rukách domáceho celku. Postupne sa presadil Tábi, Kluka, Podstavek a dvoma gólmi Kalináč. Víťazstvo znamená, že hokejisti Topoľčian vyhrali 5 z posledných 7 zápasov a bojujú o najvyššie ligové priečky.

HC Topoľčany – MHC Martin B 8:1 (2:0, 1:1, 5:0)