Hokejisti si napravili chuť: Na domácom ľade zdolali Spišskú Novú Ves

Hokejistom Topoľčian sa počas 39. kola I. hokejovej ligy darilo. Na domácom ľade privítali celok HK Spišská Nová Ves.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti si napravili chuť: Na domácom ľade zdolali Spišskú Novú Ves

Štvrté Topoľčany hostili na domácom ľade súpera zo Spišskej Novej Vsi. Už v tretej minúte posielal domácich do vedenia Tábi. Na ďalší gól domácich si diváci počkali do 32. minúty, kedy zvyšoval na 2:0 Podstavek. Hostia o tri minúty neskôr zásluhou Lištiaka znížili na rozdiel jediného gólu.

V poslednom dejstve úradovali už len domáci hokejisti. Presadil sa druhým gólom v zápase Tábi a trestné strieľanie v poslednej minúte využil Minárik.

HC Topoľčany – HK Spišská Nová Ves 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Góly: 3. a 42. Tábi, 32. Podstavek, 60. Minárik (z tr. s.) – 35. Lištiak. Rozhodovali: Valach – Hanko, Drblík, vylúčení: 7:9, navyše: Novák (Spišská Nová Ves) 10+DKZ za nešportové správanie, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 1284 divákov