Rastislav Búgel Iné športy

Hokejisti Topoľčian vycestovali počas 5. ligového kola na ľad Skalice. Napokon si domov odniesli dva body.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti si zo Skalice priniesli cenné body: Hrdinom nájazdovej drámy sa stal Kluka
Zdroj: M.T., HC Topoľčany

Do zápasu sa lepšie dostali domáci, keď sa dvoma gólmi presadil O. Janík. Topoľčany odpovedali v prostrednom dejstve. Najprv na rozdiel jediného gólu znižoval v 26. minúte Roman Jurák, aby o niekoľko minút vyrovnal Matúš Mihalko (2:2).

Ďalší presný zásah už do konca riadneho hracieho času nepadol. Rovnako sa ani jeden z tímov nepresadil v predĺžení. O všetkom rozhodol v samostatných nájazdoch Michal Kluka a zabezpečil tak dva body pre Topoľčany.

Hokejisti HC Topoľčany vyhrali v stredajšom zápase 5. kola SHL na ľade HK iClinic Skalica po samostatných nájazdoch 3:2.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

HK iClinic Skalica – HC Topoľčany 2:3 pp a sn (2:0, 0:2, 0:0 – 0:0)

Góly: 6. O. Janík (Štumpf, Šátek), 13. O. Janík (Štumpf) – 26. Jurák (Laššo, Kalináč), 32. Mihalko (Danišovský), rozhodujúci nájazd Kluka.

Rozhodovali: Mĺkvy, D. Lesay – J. Lesay, Kollár, vylúčení: 5:3, navyše: Včelka (Skalica) 10 minút za vrazenie na mantinel, . presilovky: 1:1, oslabenia: 1:0

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

👊 Naši chlapci to proti @hkskalica zvládli po samostatných nájazdoch 2:3 pre HC Topoľčany 🟡🔴 a domov vezú dva cenné...